KORUYUCU AİLELER ISPARTA'DA İFTAR YEMEĞİNDE BULUŞTU

            Isparta Valiliği ile Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü tarafından 30 Mayıs 2017 tarihinde "Koruyucu Aile İftar Programı" organize edilmiştir
           Programa Isparta Valisi Sn. Şehmus GÜNAYDIN, kıymetli eşi Aysel GÜNAYDIN ile birlikte Bakanlığı temsilen Çocuk Hizmetleri Genel Müdürlüğü Aile Yanında Destek Hizmetleri Daire Başkanı Sn. Hakkı BİLGİÇ, ASP Isparta İl Müdürlüğünden yetkililer, koruyucu aileler ve çocuklar ile birlikte toplamda 300 davetli katılım sağlamıştır.
İftar Programı öncesinde,  Isparta Valisi Sn. Şehmus GÜNAYDIN ve Aile Yanında Destek Hizmetleri Daire Başkanı Sn. Hakkı BİLGİÇ koruyucu aileler ve çocuklarımızla sohbet etmişlerdir.
          Isparta Valisi Sn. Şehmus GÜNAYDIN ve Aile Yanında Destek Hizmetleri Daire Başkanı Sn. Hakkı BİLGİÇ yaptıkları konuşmalarda aynı konuya dikkat çekmiş ve Koruyucu Aile Hizmetinin bir hükümet politikası olarak önemsendiğini, yaygınlaştırılmaya çalışıldığını belirterek çeşitli tanıtım çalışmalarının yapıldığını ancak en etkili ve büyük tanıtımın koruyucu aileler tarafından yapıldığını ifade ederek koruyucu ailelerimizden bu konudaki desteklerinin devamını dileyerek katkı ve hizmetlerinden dolayı teşekkür  etmişlerdir.